Nová image vaší domácnosti

Měsíční archív: Září 2014

Říká se, že kuchyně je srdcem domova. Je to logické, protože „láska prochází žaludkem“ a celá rodina by se měla minimálně jednou denně sejít u jídelního stolu.

Kuchyně jako součást obýváku

Dnešní trend ukazuje, že většina rodin preferuje kuchyni jako součást obývacího pokoje. Jedná se o přirozený návrat ke kořenům. Výhody kuchyně, jako součásti obývacího pokoje, jsou zřejmé. Tou největší je fakt, že nikdo z rodiny není izolovaný ani během přípravy jídla. To ocení oba partneři i v případě, že mají děti.

 

Pokud je kuchyně propojena s obývákem, tak jsou děti neustále pod kontrolou a současně mají k dispozici dostatečně velký prostor na hraní.

Kuchyně na míru – jistota pěkného a moderního designu

Vybrat vhodnou kuchyni není nic jednoduchého. Nabídka je opravdu široká. Ovšem to neznamená, že jsou všechny nabízené kuchyně kvalitní. Navíc, pokud se budete výběru kuchyně chvíli věnovat, tak zjistíte, že jakýkoliv sériový výrobek má nějaké nedostatky. Nejčastěji se jedná o odlišné rozměry, než které potřebujete. Jmenovat můžeme i různé vychytávky, které byste v kuchyni měli rádi a v obvyklé nabídce je nenajdete. Například speciální úchyty, zásuvky nebo další alternativy.

Přesně v tomto okamžiku si uvědomíte, že nejlepším řešením je kuchyně na míru. U kuchyně na míru si můžete vybrat vše, co si budete přát. Materiál, barvu, úchyty a mnoho dalšího. Další velkou výhodou je možnost výroby kuchyně v rozměrech, které budou přesně respektovat vaše potřeby.

U kuchyně na míru je důležité, aby vám výrobce nabídl vytvoření grafického 3D návrhu. Za pomoci počítačové animace si dokážete představit, jak bude vaše kuchyně vypadat. Solidní kuchyňské studio vypracuje 3D návrh zdarma.

Česká kuchyně – osvědčená kvalita

Pří výběru kuchyně na míru je vhodné vsadit na jistotu. Jinými slovy byste měli vybírat českého výrobce, který má za sebou dostatečně dlouhou historii. Například společnost LJ-kuchyně se věnuje výrobě kuchyní na míru již více než 17 let. Vedle již zmíněného 3D návrhu zdarma je součástí jejich nabídky i montáž zdarma. Záruku na kuchyně poskytují 7 let. To je dostatečně dlouhá doba na to, aby bylo zřejmé, že si LJ-kuchyně za svými produkty stojí.

Vložil Nábytek na míru | Štítek , , , | Zanechat komentář

Rekonstrukcí nebo přestavbou sice vdechneme našemu příbytku nový impuls, ale až správný výběr zařízení a nábytku mu dodá skutečně lesk, který od takové investice očekáváme. Návrat k přírodě je trend, který se prosazuje čím dál více. Patří k tomu nejenom stěhování z měst na venkov nebo ekologický způsob života. Mnoho lidí se snaží obklopovat věcmi z přírodních materiálů, které jim pomáhají evokovat přirozený způsob života. K těmto věcem můžeme zařadit i nábytek z masivu.

Plusy nábytku z masivu

Životnost – nábytek z masivu nabízí prvotřídní kvalitu, která zaručuje jeho dlouhou životnost. Nehrozí tak různé rozklížení spojů, rozviklání nohou nebo rozpadnutí šuplíků. Masivní nábytek se navíc pomaleji opotřebovává a vydrží větší frekvenci používání.

Zdravotní nezávadnost – přírodní materiály, ze kterých je nábytek z masivu vyroben, eliminují riziko dopadů na naše zdraví. Právě s tímto problémem se můžete setkat u některých nepřirozených materiálů, ze kterých se do obytného prostoru uvolňují různé látky s neblahými účinky na lidský organismus.

Přirozenost – jak již bylo řečeno, nábytek z masivu je vyroben ze dřeva. Proto působí velmi přirozeným dojmem, který je pro bydlení důležitý.

Univerzálnost – dřevo a tedy také nábytek z masivu patří mezi výrobky, které najdou uplatnění kdekoliv. Ať již máte chatu, chalupu, rodinný dům nebo byt, tak všude si můžete pořídit dřevěný nábytek z masivu a neuděláte chybu.

Nábytek z masivu se vyrábí z různého dřeva. Mezi nejčastější patří výrobky ze smrku a borovice. Ty jsou také cenově nejpříznivější. Další oblíbené materiály jsou buk, dub, jasan a ořech. Každé dřevo má vlastní barevný odstín a tvrdost. Proto vám doporučujeme, abyste se před koupí došli podívat na vystavený nábytek z jednotlivých materiálů. Jen tak získáte dostatečnou představu o tom, co bude vašemu oku lahodit a jaké dřevo se hodí do vašeho bytu.

Seriózní prodejce vám také nabídne nábytek na míru. Nemusíte proto klesat na mysli ani v případě, že potřebujete jiné rozměry, než vidíte ve standardní nabídce. Stačí si jen vybrat správného a vstřícného prodejce a domluvit se.

Vložil Nábytek na míru | Štítek , , , | Zanechat komentář