Nová image vaší domácnosti

Rekonstrukce bytových domů

V posledních letech bytové domy procházejí velkými rekonstrukcemi, což je jen dobře, jelikož když člověk viděl zašedlý bytový dům se starými okny a balkóny, tak si rozhodně neřekl, že by v tomto domě chtěl mít svůj byt.

Dnes ale skutečně již mnoho těchto bytových domů prošlo rekonstrukcí, mnoho jich je zrovna v procesu a mnoho dalších tato přeměna čeká. Ve většině případů se pak jedná o to, že se vymění stará okna za nová plastová, opraví se balkóny, zateplí se celý dům a následně se udělá nějaká pěkná, barevná fasáda. Dům tak získá úplně nový vzhled a krásně prokoukne, díky čemuž vypadá moderně, krásně a určitě spousta lidí by si dovedla představit, že by v tomto domě měla svůj byt.

Taková rekonstrukce vyžaduje samozřejmě mnoho financí, a tak většinou se to financuje z nějakého fondu oprav, z peněz udělených od bytových družstev a podobně, případně z nějakých dotací, jako byla například zelená úsporám.

Tyto rekonstrukce jsou však skutečně nutné, jelikož velká spousta bytových domů byla již z venku zanedbaných a starých, takže je potřeba je opravit, aby vypadaly hezky a nekazily tak vzhled okolí.

Related posts:


Tento záznam byl zaslán Zateplení domů a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.